Krąg BiblijnyKrąg Biblijny przy Domu Zakonnym Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów to spotkania ze Słowem Bożym otwarte dla każdego.

Co tydzień rozważamy Ewangelię z najbliższej niedzieli. Uczymy się zauważać działanie Pana Boga w codzienności i ze zdziwieniem odkrywamy, że Biblia jest księgą opisującą życie każdego z nas.
 
Dwa razy do roku wiosną i jesienią organizujemy weekendowe wyjazdowe rekolekcje biblijne. Jest to czas szczególnego spotkania z Panem w Eucharystii, przy stole rozważając Słowo Boże i w czasie osobistych, nocnych adoracji.
 
Rekolekcje prowadzone są metodą warsztatową, gdzie uczestnicy są nie jest tylko biernymi słuchaczami, ale mają możliwość brać czynny udział w spotkaniach.
 
 
 
 
Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego w każdy czwartek o godzinie 19.00.

Warto mieć również na uwadze, że zawsze w pierwszą niedzielę miesiąca o godzinie 10.00 odprawiana jest Msza Św. w intencji uczestników Kręgu Biblijnego,a po Mszy Św. zapraszamy na kawę i herbatę do „Klubu pod Kapturem".Zachęcamy do poznania świadectw oraz opinii uczestników dwóch edycji wyjazdowych Warsztatów Kręgu Biblijnego w Domu Rekolekcyjnym w Klasztorze Ojców Karmelitów Bosych w Gorzędzieju koło Tczewa (kliknij tutaj)powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2022