XXVI. Niedziela Zwykła

  1. W dniach 28 – 30 września w Kościele św. Józefa w Gdańsku odbędzie się peregrynacja relikwii drzewa Krzyża świętego. Szczegóły na plakacie w gablotach.

  2. Z racji roku Jubileuszowego świętego Ojca Pio organizujemy Pielgrzymkę do San Giovani Rotondo do grobu św. Stygmatyka. Jest to Pielgrzymka samolotowa. Odbędzie się w dniach 8 – 15 października 2018 roku. Są jeszcze wolne miejsca zapraszamy do udziału. Koszt pielgrzymki to 610 Euro + koszt biletu lotniczego.

  3. Rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w naszym Kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  4. Zapraszamy w środę 3. października do wspólnego przeżywania Transitus, to jest tajemnicy przejścia do wieczności św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy na godz.18.00 na Mszę św., a po niej nabożeństwo Transitus.

  5. W czwartek Uroczystość naszego Patriarchy św. Franciszka z Asyżu. Uroczysta suma odpustowa o godz. 18.00, serdecznie zapraszamy.

  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, chcemy wynagradzać sercu Jezusa i Maryi za grzechy całego świata. W sobotę zapraszamy Róże Różańcowe na Mszę św. na godz. 8.00, a po Mszy św. Nabożeństwo pierwszo - sobotnie.

  7. Nasi sąsiedzi "JAŚ I MAŁGOSIA ARTYSTYCZNIE" W GDAŃSKU przy ul. Kosynierów Gdyńskich 11 zapraszają na WARSZTATY ARTYSTYCZNE uwaga !!! DLA DOROSŁYCH MIESZKAŃCÓW NASZEJ DZIELNICY :) we wtorki o 17.00 wokalno - teatralne, w czwartki o 17.30 mixmedia, w sobotę zajęcia ruchowo-taneczne o 9.00. UWAGA!!! POTAŃCÓWKA 6.10. o godz. 18.00.

  8. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:

   - w poniedziałek - Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła,

   - we wtorek - Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów,

   - w czwartek - Uroczystość św. Ojca Franciszka z Asyżu, założyciela Trzech Zakonów,

   - w piątek - Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy sekretarki Bożego Miłosierdzia.

  9. Spotkania duszpasterskie przy naszym Kościele:

   - w czwartek – Kręg Biblijny odwołany z racji uroczystości św. Franciszka,

   - w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca o godz. 16.00 spotkanie FZŚ, istniejącego przy naszym Domu Zakonnym,

   - spotkanie formacyjne Rycerzy św. Jakuba w sobotę – o godz.9.00.

  10. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia wielu łask i Bożego błogosławieństwa.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2019