XXXIII. Niedziela Zwykła

  1. Przeżywamy miesiąc Listopad, Różaniec wspominkowy za zmarłych odprawiamy w naszym Kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.30. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku za ławkami, prosimy zabrać je i po wpisaniu na nie imion zmarłych składać w zakrystii.

  2. Dzisiaj wspieramy materialnie nasze diecezjalne seminarium duchowne. Po Mszy św. składamy na ten cel ofiarę do puszki.

  3. W piątek 23 listopada 2018 r. wypada co miesięczne spotkanie modlitewne przez wstawiennictwo św. Pio. Zapraszamy do wspólnej modlitwy ze św. Ojcem Pio prosząc o uzdrowienie duchowe. O godz. 17.00 nabożeństwo, a o godz. 18.00 Msza święta, po Mszy św. zapraszamy na katechezę do Sali w Domu Zakonnym.

  4. W przyszła niedzielę 25 listopada o godz. 11.30 zapraszamy na Eucharystię i wspólną modlitwę w intencji O. Gwardiana Zdzisława Dumy z okazji imienin które przypadają w środę 28.11.

  5. Zachęcamy do nabycia kolejnego numeru czasopisma biblijnego ”Galilea”, który poświęcony został tematyce chrześcijańskiej radości. Cena: 7.50 zł.

  6. Spotkania duszpasterskie przy naszym Kościele:

   - w czwartek – Kręg Biblijny o godz. 19.00 w Sali Domu Zakonnego,

   - w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca o godz. 16.00 spotkanie FZŚ, istniejącego przy naszym Domu Zakonnym,

   - w sobotę – spotkanie Rycerzy świętego Jakuba o godz. 9.00.

  7. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:

   - we wtorek - Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego,

   - w środę - Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny,

   - w czwartek - Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy,

   - w sobotę - Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy,

   - w przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla.

  8. Wszystkim solenizantom tego tygodnia, naszym wiernym, sympatykom i gościom przybyłym do naszej Świątyni życzymy Bożej łaski i błogosławieństwa.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2019