III. Niedziela Wielkanocna

  1. Trzecia niedziela Wielkanocna, dziś rozpoczyna się w Kościele Tydzień Biblijny. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego, oraz włączania się do Kręgu Biblijnego, który istnieje przy naszym Kościele, a spotyka się w każdy czwartek o godzinie 19.00 w sali Domu Zakonnego, a także do udziału w warsztatach biblijnych.

  2. Dziś przeżywamy Archidiecezjalne Święto Patronalne ku czci św. Wojciecha. Uroczysta suma odpustowa pod przewodnictwem Księdza Biskupa Antoniego Dydycza o godz. 12.00 na Wzgórzu Świętego Wojciecha w Gdańsku.

  3. W miesiącu maju nabożeństwa majowe w naszym Kościele w dni powszednie o godz.17.30, a w niedzielę o godz. 18.30.

  4. W środę przypadają imieniny naszego Brata Stanisława Borczucha, który posługuje w naszym kKościele w zakrystii i na furcie Domu Zakonnego. Polecamy Go Waszym Modlitwom.

  5. W poniedziałek 13 maja zapraszamy na Mszę świętą na godzinę 18.00. Zostanie ona odprawiona za Św. Pamięci Brata Piotra Nowaka, który był w tutejszej wspólnocie poprzednim Rektorem Kościoła i Gwardianem. Będziemy się modlić o Niebo dla Niego.

  6. W dniach 10 – 12 maja w Swarzewie odbędą się rekolekcje dla członków Grup Modlitwy O. Pio i Jego czcicieli. Koszt rekolekcji 170 zł, chęć uczestnictwa można zgłosić do wtorku w Zakrystii lub u br. Zdzisława telefonicznie.

  7. W dniach od 23.11 do 30.11.2019 roku organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej – wylot z Gdańska i powrót koszt 3600 zł. Program w gablocie. Kontakt w sprawie pielgrzymki z Br. Zdzisławem Dumą.

  8. Nabożeństwa i spotkania duszpasterskie przy naszym Kościele i Klasztorze odbywają się w tym tygodniu:

   - w czwartek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.00 w Sali Domu Zakonnego,

   - w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca o godz. 16.00 spotkanie FZŚ, istniejącego przy naszym Domu Zakonnym.

  9. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:

   - w poniedziałek - Święto świętych Apostołów: Filipa i Jakuba,

   - w środę - Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski,

   - w czwartek - Wspomnienie bł. Jeremiasza, Brata Mniejszego Kapucyna,

   - w sobotę - Wspomnienie św. Ignacego z Laconi, Brata Mniejszego Kapucyna.

  10. Wszystkim naszym wiernym, sympatykom i gościom przybyłym do naszej Świątyni życzymy, aby spotkanie ze Zbawicielem umocniło was i wasze rodziny w miłości, jedności i pokoju.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2020