XXIX. Niedziela Zwykła

  1. Październik to miesiąc Różańcowy. W naszym Kościele Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 18.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Różańcowej.

  2. W środę, 23. października, wypada comiesięczne spotkanie modlitewne za wstawiennictwem św. Pio. Zapraszamy do wspólnej modlitwy ze św. Ojcem Pio, prosząc o uzdrowienie duchowe. O godz. 17.00 – nabożeństwo ze świętym Stygmatykiem wraz z odczytaniem intencji. O godz. 18.00 - Msza Święta wraz z błogosławieństwem relikwiami św. Ojca Pio.

  3. Zbliża się miesiąc listopad czas szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Różaniec wypominkowy za zmarłych odprawiać będziemy w naszym Kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.30. Kartki wypominkowe są wyłożone na stoliku za ławkami, prosimy zabrać je i po wpisaniu na nie imion Waszych zmarłych składać w zakrystii.

  4. Nabożeństwa i spotkania duszpasterskie przy naszym Kościele i Klasztorze odbywają się w tym tygodniu:

   - w czwartek spotkanie Kręgu Biblijnego,

   - w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca o godz. 16.00 spotkanie FZŚ, istniejącego przy naszym Domu Zakonnym,

   - każdego 23. dnia miesiąca gromadzimy się na wspólną modlitwę z Św. Ojcem Pio,

   - spotkanie ministrantów odbywa się przy naszym Kościele św. Jakuba w każdą sobotę miesiąca. Rozpoczyna się uczestnictwem we Mszy św. o godzinie 8.00 a po niej spotkaniem na salce. Zapraszamy nie tylko ministrantów, ale również wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do nas i zostać ministrantami w naszym Kościele.

  5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

   - w poniedziałek - Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa,

   - we wtorek - Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża,

   - w środę - Wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera.

  6. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia wielu łask i Bożego błogosławieństwa.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2020