II Niedziela Wielkiego Postu

  1. W piątki Wielkiego Postu:

   - Droga Krzyżowa po Mszy św. o godz. 8.00  i o godz. 17.30.

  2. W niedziele Wielkiego Postu:

   - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 18.15. Ofiary składane na tacę w czasie Gorzkich Żali są przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego. Gorąco zachęcamy wszystkich do licznego udziału w drodze krzyżowej i gorzkich żalach oraz zyskiwania przywiązanego do nich odpustu zupełnego.

  3. Trwa okres Wielkiego Postu. Jak w poprzednich latach, zapraszamy do włączenia się w akcje jałmużny wielkopostnej. Prosimy o zabranie skarbonek, które leżą na stoliku za ławkami. Do skarbonek możemy wkładać ofiary naszych wyrzeczeń wielkopostnych czy też zadośćuczynienia za nasze przewinienia. Skarbonki przyniesiemy do kościoła w Wielką Sobotę, idąc poświęcić pokarmy.

  4. Każdy kto indywidualnie chciałby udać się do Warszawy i wziąć udział w uroczystościach beatyfikacyjnych Sługi Bożego Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, w niedzielę 7 czerwca 2020 r., już dziś proszony jest o zgłoszenie zapotrzebowania na kartę wstępu w zakrystii lub biurze parafialnym swojej parafii. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 20 marca br.

  5. Nabożeństwa i spotkania duszpasterskie przy naszym kościele i klasztorze odbywają się w tym tygodniu:

   - w czwartek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.00 w Sali Domu Zakonnego;

   - w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca o godz. 16.00 spotkanie FZŚ istniejącego przy naszym Domu Zakonnym;

   - każdego 23 dnia miesiąca gromadzimy się na wspólną modlitwę ze Świętym Ojcem Pio;

   - w sobotę o godz. 8.00 spotkanie Ministrantów.

  6. Z okazji Dnia Kobiet składamy wszystkim Paniom najlepsze życzenia – obfitości Bożego błogosławieństwa, właściwego rozumienia i przeżywania tego pięknego daru od Boga, jakim jest bycie kobietą.

  7. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia wielu łask i Bożego błogosławieństwa.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2020