VI Niedziela Wielkanocna

  1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w dni powszednie o 17.30, a w niedzielę o 18.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  2. Zgodnie z wytycznymi sanitarnymi w kościele naszym może przebywać jedna osoba na 10 metrów kwadratowych. W naszym kościele to 48 osób.

  3. W sobotę, 23 maja, wypada comiesięczne spotkanie modlitewne za wstawiennictwem św. Pio. Zapraszamy do wspólnej modlitwy ze św. Ojcem Pio, prosząc o uzdrowienie duchowe. O godz. 17.00 – nabożeństwo ze świętym Stygmatykiem wraz z odczytaniem intencji. O godz. 18.00 - Msza Święta wraz z błogosławieństwem relikwiami św. Ojca Pio. Tym samym wracamy do normalnego rytmu naszych spotkań modlitewnych z św. Ojcem Pio.

  4. W 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, gościmy w naszym kościele wystawę pt. „Jan Paweł II dla życia.” Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wystawą.

  5. Zachęcamy do nabycia nowego numeru czasopisma „Galilea. Tajemnice Pisma Świętego”, które opisuje życie i powołanie apostoła Szymona Piotra. Do czasopisma jest dołączona płyta z rekolekcjami na jego temat. Koszt „Galilei” wraz z płytą 10 złotych.

  6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:


   - w poniedziałek - święto św. Feliksa z Cantalice, naszego współbrata. Po mszach św. Namaszczenie dzieci olejem św. Feliksa,

   - we wtorek - wspomnienie św. Kryspina z Viterbo, naszego współbrata,

   - w środę - wspomnienie św. Bernardyna ze Sieny,

   - w sobotę - święto rocznicy poświęcenia Bazyliki św. Franciszka z Asyżu.

  7. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia wielu łask i Bożego błogosławieństwa.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2021