XXVI Niedziela Zwykła

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę zapraszamy  Róże Różańcowe na Mszę św o godz.8.00. Po Mszy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

  2. W najbliższą sobotę (3 października br.) przypada wigilia uroczystości naszego Ojca założyciela - św. Franciszka z Asyżu . Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do wspólnego przeżycia nabożeństwa Transitus opowiadającego o błogosławionej śmierci św. Biedaczyny z Asyżu.

  3. W niedzielę  (4 października br.) przypada uroczystość św. Franciszka. Na wszystkich Mszach św. wysłuchamy okolicznościowych kazań poświęconych św. Patriarsze z Asyżu. Natomiast  na Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się przyjęcie do postulatu FZŚ.

  4. Dodatkowo, 4 października br. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Świętopietrze. Stolica Apostolska prosi o objęcie tej sprawy szczególną troską, aby w tym trudnym czasie nie zabrakło wsparcia posługi Ojca Świętego względem całego Kościoła.

  5. W środę i czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się w salce naszego Domu Zakonnego Krąg Biblijny. Serdecznie zapraszamy do udziału.

  6. W pierwszy i trzeci czwartek miesiąca, o godz. 16.00, spotkanie FZŚ istniejącego przy naszym Domu Zakonnym. Serdecznie zapraszamy do udziału.

  7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

   - w poniedziałek - wspomnienie św. Wacława, męczennika,

   - we wtorek- Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,

   - w środę- wspomnienie św. Hieronima, doktora Kościoła,

   - w czwartek - wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła,

   - w piątek - wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

  8. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia wielu łask i Bożego błogosławieństwa.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2020