XXX Niedziela Zwykła

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, ofiary złożone do puszek i skarbony misyjnej z tyłu kościoła będą przeznaczone na misje dla Braci Kapucynów pracujących w Afryce.

  2. Trwa październik – miesiąc modlitwy różańcowej w intencji naszego miasta. Zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwie różańcowym w dzień powszedni o 17.30, a w niedzielę o 18.30. Osoby, które nie mogą przybyć do świątyni, zachęcamy do odmawiania różańca w domu.

  3. Dziś tj. 23 października przypada comiesięczne spotkanie modlitewne za wstawiennictwem św. o. Pio. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, prosząc o uzdrowienie za przyczyną Świętego. O godz. 17.00 – nabożeństwo wraz z odczytaniem intencji do świętego Stygmatyka. O godz. 18.00 - Msza Święta i błogosławieństwo relikwiami św. Ojca Pio.

  4. Zapraszamy w dzień powszedni na codzienną adoracje Najświętszego Sakramentu o godz. 6.00 - 7.00 i 17.30 - 18.00.

  5. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych, na ławkach i na stolikach z tyłu kościoła są wyłożone kartki na wypominki za zmarłych. Wypominki tak, jak w ubiegłych latach składamy w zakrystii. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion swoich zmarłych.

  6. Zapraszamy na spotkania wspólnoty F.Z.Ś. w Pierwszy Czwartek miesiąca o godz. 16.00 w domu zakonnym.

  7. W tym tygodniu Krąg Biblijny odbędzie się w środę i w czwartek o godz. 19.00. Wejście przez bramę od strony kościoła.

  8. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:
   - w piątek ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA.

  9. W tym dniu imieniny obchodzić będzie Ksiądz Arcybiskup. W intencji Solenizanta chcemy modlić się 28 października (piątek), podczas Mszy św. o 18.00 sprawowanej przez niego w Archikatedrze.

  10. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia, wielu łask i Bożego błogosławieństw.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2022