Wspólnota Franciszkańska Tau
"Miej radosny pokój w sumieniu, wiedząc, że służysz nieskończenie dobremu Bogu.

On tylko z powodu swej miłości zniża się do swego stworzenia, aby je podnieść wzwyż i przemienić w siebie, w jego Stwórcę.

Unikaj smutku, ponieważ wdziera się on do serc, które są przywiązane do rzeczy świata"
Św. Ojciec Pio
 
Kim jesteśmy? Po co się spotykamy?
 
 
Wspólnota Franciszkańska Tau (WF Tau) to wspólnota małżeństw z liczną gromadką dzieci, które w duchu Św. Franciszka z Asyżu pragną pogłębiać swoją wiarę.Tworzymy wspólnotę, by rosnąć duchowo, wspierać się, wymieniać doświadczeniami, które mają promieniować wokół nas i w naszych rodzinach.
 
 
 
Kiedy i gdzie się spotykamy?
 
 
Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 19-tej w salce Domu Zakonnego Braci Mniejszych Kapucynów w Gdańsku (wejście od furty przy ul. Wałowej 28).
 
Spotkania odbywają się w czterotygodniowym cyklach, poświęconych konkretnym zagadnieniom (rozważania Pisma Świętego, katecheza, spotkania modlitewne) od września do czerwca (z wakacyjną przerwą). W niedzielę, wraz z dziećmi, uczestniczymy we Mszy Św. o godzinie 11:30.

Naszym duszpasterzem jest br. Zdzisław Duma - Rektor i Gwardian Kościoła pw. Św. Jakuba Apostoła w Gdańsku.

Temat bieżącego roku to "Wspólnota apostolska". Będziemy przez cały rok pogłębiać rozumienie relacji i wspólnoty, na różnych poziomach i w różnych kontekstach.
 
Czekamy na Was i zapraszamy!
 
 
Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa, które chcą rozwijać się w wierze, w relacji małżeńskiej i wspólnie pracować by być bliżej Boga!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, po prostu zadzwoń do Alex'a Voytchuk'a
tel. + 48 730 270 669  albo  napisz na adres: voytchuk@yahoo.com
 

 

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2021