XII. Niedziela Zwykła

  1. W miesiącu czerwcu Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusa w naszym Kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 18.30.

  2. Trwa remont organów w naszym Kościele. W ubiegłą niedziele zebraliśmy na ten cel 2 354,70 złotych. Dziękujemy za dotychczasowe ofiary. Do wypłacenia za wykonane prace potrzeba jeszcze około 6 tysięcy złotych.

  3. W niedzielę 2 czerwca podczas pożaru spłonęła część dachu Kościoła św. Piotra i Pawła w Gdańsku. Dar złożony do Puszki wyniósł 620 zł które przekazaliśmy parafii św. Piotra i Pawła.

  4. Dzisiaj 23 czerwca wypada comiesięczne spotkanie modlitewne za wstawiennictwem św. Pio zapraszamy do wspólnej modlitwy ze św. Ojcem Pio prosząc o uzdrowienie duchowe . O godz. 17.00 – Nabożeństwo ze Św. Stygmatykiem wraz z odczytaniem intencji. O godz. 18.00 - Msza Święta wraz z Błogosławieństwem Relikwiami Św. Ojca Pio.

  5. W naszej braterskiej wspólnocie z woli Ministra Prowincjalnego nastąpią zmiany personalne. Wspólnotę opuszczą Br. Radosław Solon, który będzie od 1 lipca pracował we Wrocławiu i Br. Stanisław Borczuch, który będzie pracował w Krakowie. Dziękujemy im za posługę w naszym Kościele i Domu Zakonnym. Do wspólnoty natomiast przybędą Br. Lesław Urbanek i Br. Zygmunt Wantuch, których już serdecznie witamy.

  6. W dniach 23.11 do 30.11 2019 roku organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej – wylot z Gdańska i powrót koszt 3600 zł. Program w gablocie. Kontakt w sprawie pielgrzymki z Br. Zdzisławem Dumą.

  7. Nabożeństwa i spotkania duszpasterskie przy naszym Kościele i Klasztorze odbywają się w tym tygodniu:

   - w miesiącu lipcu spotkani Kręgu Biblijnego nie będzie. Rozpoczniemy kolejne spotkania w pierwszy czwartek sierpnia,

   - w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca o godz. 16.00 spotkanie FZŚ, istniejącego przy naszym Domu Zakonnym,

   - rycerze św. Jakuba, nasi ministranci wyjeżdżają jutro na wspólny wypoczynek polecamy ich waszej modlitwie,

   - każdego 23. dnia miesiąca gromadzimy się na wspólną modlitwę z Św. Ojcem Pio.

  8. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

   - w poniedziałek - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,

   - we wtorek - Wspomnienie bł. Doroty z Mątwów,

   - w piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa,

   - w sobotę - Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

  9. Wszystkim naszym wiernym, sympatykom i gościom przybyłym do naszej świątyni życzymy, aby spotkanie ze Zbawicielem umocniło was i wasze rodziny w miłości, jedności i pokoju.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2020