V Niedziela Zwykła

  1. W ubiegłą niedzielę gościliśmy w naszym kościele brata Grzegorza Marszałkowskiego - Dyrektora Dzieła Pomocy św. Ojca Pio z Krakowa wraz z wolontariuszami i pracownikami. W imieniu osób bezdomnych - dziękujemy za złożone ofiary w wysokości 1708,05 zł. Bóg zapłać.

  2. W poniedziałek 10 lutego br. z okazji 100. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem w Farze pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Pucku o godz. 11.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia. W rocznicy uczestniczyć będzie Pan Andrzej Duda Prezydent RP.

  3. We wtorek, 11 lutego, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, zapraszamy chorych i starszych, wolontariuszy i środowiska medyczne na archidiecezjalne obchody XXVIII Światowego Dnia Chorego, które odbędą się w Archikatedrze Oliwskiej o godz. 10.00 pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia Metropolity Gdańskiego. Uroczysta Eucharystia będzie połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.

  4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

   - w poniedziałek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy,

   - we wtorek – Wspomnienie NMP z Lourdes,

   - w piątek – Święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy,

  5. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia wielu łask i Bożego błogosławieństwa.

 

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2020