Uroczystość Wszystkich Świętych

  1. Dzisiaj 1 listopada - Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszym kościele Msze św. odprawiane są w porządku niedzielnym. W poniedziałek, 2 listopada Dzień Zaduszny modlimy się za wszystkich wiernych zmarłych. W tym dniu w naszym Kościele wszystkie Msze św. a więc o godz.7.00, 8.00 i 18.00 odprawiane będą w intencji zmarłych, których imiona złożycie na kartkach wspominkowych.

  2. W ramach Różańca do granic Nieba w naszym Kościele, przez całą Oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych, od 1 do 8 listopada br. zapraszamy do wspólnej modlitwy o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego.

   Dodatkowo modlitwa różańcowa, wraz z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, będzie odprawiana w niedzielę 1 i 8 listopada br. od godz. 18.30 do godz. 19.00, natomiast w dni powszednie od 2 do 7 listopada br. od godz. 17.30 do godz.18.00.

   Wszystkich wiernych zachęcamy do udziału w modlitwie i podejmowaniu pokuty w intencji wypełnieni Woli Bożej wobec naszej Ojczyzny..

  3. Różaniec wspominkowy za zmarłych odprawiać będziemy w naszym Kościele przez cały miesiąc listopad w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.30. Kartki wspominkowe są wyłożone na stoliku za ławkami, prosimy je zabrać i po wpisaniu na nie imion Waszych zmarłych składać w zakrystii.

  4. Ojciec Święty Franciszek wydanym dekretem przedłużył możliwość zyskania odpustu zupełnego z okresu od 1 – 8 listopada na cały miesiąc listopad.

  5. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się w naszym Kościele Krąg Biblijny. Serdecznie zapraszamy do udziału.

  6. W pierwszy i trzeci czwartek miesiąca, o godz. 16.00, spotkanie FZŚ istniejącego przy naszym Domu Zakonnym. Serdecznie zapraszamy do udziału.

  7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

   - we wtorek- wspomnienie wszystkich zmarłych Zakonu Serafickiego,

   - w środę- wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

  8. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia wielu łask i Bożego błogosławieństwa.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2021