XXX Niedziela Zwykła

  1. Nabożeństwa Różańcowe w naszym Kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.30.

  2. Zbliża się miesiąc listopad czas szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Różaniec wspominkowy za zmarłych odprawiać będziemy w naszym Kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.30. Kartki wspominkowe są wyłożone na stoliku za ławkami, prosimy je zabrać i po wpisaniu na nie imion Waszych zmarłych składać w zakrystii.

  3. Ojciec Święty Franciszek wydanym dekretem przedłużył możliwość zyskania odpustu zupełnego z okresu od 1 – 8 listopada na cały miesiąc listopad.

  4. W przyszłą niedzielę 1 listopada br. przypada Uroczystość Wszystkich Świętych.

   W naszym Kościele Msze św. odprawiane będą w porządku niedzielnym: o godz. 8.00, o godz. 10.00, o godz. 11.30 oraz o godz. 19.00.

   W poniedziałek, 2 listopada Dzień Zaduszny modlimy się za wszystkich wiernych zmarłych. W tym dniu w naszym Kościele wszystkie Msze św. a więc o godz.7.00, 8.00 i 18.00 odprawiane będą w intencji zmarłych, których imiona złożycie na kartkach wspominkowych.

  5. 22 października 2020 r. w Warszawie miała miejsce premiera nowego filmu Michała Kondrata pt. “Czyściec”. „Czyściec” to poruszająca opowieść o duszach żyjących w ciałach oraz tych, które opuściły już ziemski świat. To próba znalezienia odpowiedzi na to, co czeka nas na końcu naszej, ludzkiej egzystencji. To także przypomnienie postaci najbardziej znanych mistyków – Fulli Horak oraz św. Faustyny Kowalskiej, św. Stanisława Papczyńskiego czy św. Ojca Pio. W produkcji usłyszymy również ekspertów zajmujących się tematyką czyśćcową. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu w kinach.

  6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

   - w środę- wspomnienie św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza,


  7. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia wielu łask i Bożego błogosławieństwa.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2020