XXXIV Niedziela Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

  1. Różaniec wspominkowy za zmarłych odprawiamy w naszym Kościele przez cały listopad w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.30.

  2. W poniedziałek 23 listopada br., przypada comiesięczne spotkanie modlitewne za wstawiennictwem św. Ojca Pio. Zapraszamy do wspólnej modlitwy ze świętym Stygmatykiem, prosząc o uzdrowienie duchowe.

   - o godz. 17.00 – Nabożeństwo wraz z odczytaniem intencji,
   - o godz. 18.00 - Msza Święta wraz z błogosławieństwem relikwiami św. Ojca Pio.

  3. W czwartek 26 listopada br. zaplanowana jest o godz. 18.00 Msza św. w intencji pielgrzymujących drogami św. Jakuba, następnie odbędzie się spotkanie Camino'wiczów.

  4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Nowy Rok liturgiczny oraz Adwent czyli czas przygotowania do przeżywania świąt Bożego Narodzenia. W naszym Kościele roraty odbywać się będą w dni powszednie o godz. 7.00.

  5. W I Niedzielę Adwentu 29 listopada br. podczas Mszy św. o godz. 13.00 w Archikatedrze Oliwskiej JE Biskup Zbigniew Zieliński z okazji Roku świętego Jakuba Apostoła (rozpoczynającego się oficjalne 1 stycznia 2021 r. ) wręczy dekrety ustanawiające kościoły jubileuszowe w Archidiecezji Gdańskiej. Z radością informujemy, że nasza świątynia będzie jednym z Kościołów jubileuszowych.

  6. Margaretki zapraszają także w przyszłą niedzielę 29 listopada br. na Mszę św. dziękczynną o godz. 11.30 z okazji imienin br. Zdzisława pełniącego funkcję Gwardiana naszej wspólnoty.

  7. Przypominamy, że trwa coroczna akcja Caritas – Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Zachęcamy do nabycia świec - cena małej świecy to 6 zł, a dużej to 16 zł. Świece można nabyć w zakrystii lub na furcie klasztornej.

  8. Zachęcamy do lektury nowego numeru Głosu Ojca Pio oraz Galilei.

  9. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

   - we wtorek - wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy,

   - w czwartek - wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio,

   - w piątek - wspomnienie św. Franciszka Antoniego Frasaniego.

  10. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia wielu łask i Bożego błogosławieństwa.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2021