XXIV Niedziela Zwykła

  1. W Kościele Polskim przeżywamy dzisiaj dostojną Uroczystość Beatyfikacji Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia i Matki Elżbiety Czackiej – założycielki Domu dla ociemniałych w Laskach. Niech nowi błogosławieni wypraszają naszym rodzinom i całej Ojczyźnie niezliczone łaski w codziennym trwaniu przy Krzyżu naszego Zbawiciela i czynieniu dobra.

  2. 23 września w dzień liturgicznego wspomnienia św. o. Pio zapraszamy do wspólnej modlitwy, prosząc o uzdrowienie duchowe za przyczyną świętego Stygmatyka. O godz. 17.00 – nabożeństwo wraz z odczytaniem intencji. O godz. 18.00 - Msza Święta wraz z błogosławieństwem relikwiami św. Ojca Pio. W tym dniu jest możliwość adoracji Naj. Sakramentu, który będzie wystawiony od godz. 9.00 – 21.00.

  3. Gorąco zachęcamy do sięgnięcia po jesienne wydanie „Głosu Ojca Pio”. Aktualny numer ukazuje, jak skutecznie odpowiedzieć na Boże wezwanie do aktywności i działania, a także rozwoju i wzrostu.

  4. W ten czwartek odwołane jest spotkanie Kręgu Biblijnego.

  5. W pierwszy i trzeci czwartek miesiąca, odbywa się o godz. 16.00 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (FZŚ) istniejącego przy naszym Kościele.

  6. W liturgii przyszłego tygodnia będziemy przeżywać: 
   - w poniedziałek: Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
   - we wtorek: Święto Podwyższenia Krzyża Św.
   - w środę: Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
   - w czwartek: Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa.
   - w piątek: ŚWIĘTO STYGMATÓW ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU
   - w sobotę: święto św. Stanisława Kostki

  7. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia wielu łask i Bożego błogosławieństwa.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2021