III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Nabożeństwa wielkopostne: W piątki Wielkiego Postu – Droga Krzyżowa o godz. 17.30. W niedziele Wielkiego Postu – o godz. 18.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Ofiary składane na tacę w czasie Gorzkich Żali będą przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego. Gorąco zachęcamy wszystkich do licznego udziału w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach oraz zyskiwania odpustu zupełnego.

  2. Zapraszamy na rekolekcje wielkopostne, które rozpoczeły się w naszym kościele w sobotę 19 marca wieczorem Mszą św. o godz. 18.00 i potrwają do środy 23 marca. W tym roku rekolekcje prowadzi o. Grzegorz Marszałkowski. Plan rekolekcji rozwieszony jest na drzwiach kościoła oraz na stronie internetowej kapucyni Gdańsk.

  3. Trwają prace remontowe w naszym klasztorze. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie, w miarę możliwości, remontu naszego klasztoru. Na stoliku za ławkami są wyłożone kartki z KRS umożliwiające odpisanie 1% podatku na remont naszego Domu Zakonnego.

  4. Modlitwy o pokój na Ukrainie i o ustanie pandemii korona-wirusa połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu są codziennie o godz. 17.30 z wyjątkiem piątku i soboty.

  5. Zapraszamy do udziału w Kręgu Biblijnym w czwartek na godz. 19.00.

  6. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”. i „Głos Ojca Pio”

  7. Dołączamy się do apelu Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski i zapraszamy na piątek 25 marca do naszego kościoła o godz. 17:00, w jedności z Następcą Świętego Piotra, aby zanosić modlitwy do Boga, odmawiając Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.

  8. W liturgii tego tygodnia obchodzimy w piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

  9. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i wielu łask Bożych.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2022