XXVIII Niedziela Zwykła

  1. W sobotę przy naszym Domu Zakonnym i kościele odbędzie się V Kongres św. Ojca Pio pod hasłem: "Tylko Bogu oddawaj chwałę, a nie ludziom". Dodatkowa Msza św. o godz. 10.00 jako rozpoczęcie Kongresu. Po tej Mszy św. będzie adoracja całodzienna w naszym kościele aż do Mszy wieczornej przy relikwiach św. Ojca Pio. Wśród zaproszonych gości są Bracia Kapucyni: br. Rafał Pysiak, wikariusz prowincjalny, br. Robert Krawiec Krajowy Koordynator Grup Modlitwy św. Ojca Pio, br. Tomasz Protasiewicz magister nowicjatu. Część Kongresu odbywać się będzie w Sali BHP Stoczni Gdańskiej. Zapraszamy czcicielu św. Ojca Pio na wspólne spotkanie i modlitwę.

  2. Dziękujemy za złożone dziś ofiary, w drugą niedzielę miesiąca, przeznaczone na prace remontowe. Bóg zapłać za wszystkie datki złożone na ten cel, dzięki którym możemy prowadzić remont naszego Domu Zakonnego i kościoła.

  3. Obecnie trwa remont naszej świątyni, wykonywana jest instalacja grzewcza w prezbiterium i pod ławkami. Dlatego od poniedziałku do soboty nasza świątynia jest zamknięta w godzinach od 8.00 do 17.00.

  4. Zapraszamy w dzień powszedni na codzienną adoracje Najświętszego Sakramentu o godz. 6.00 - 7.00 i 17.30 - 18.00.

  5. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio.

  6. W tym tygodniu Krąg Biblijny odbędzie się wyłącznie w czwartek o godz. 19.00. Wejście przez bramę od strony kościoła.

  7. W piątek o godz. 20.00 Msza św. w intencji osób ubogich i bezdomnych.

  8. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:
   - w środę wspomnienie św. Serafina z Montegranaro;
   - w czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera;
   - w sobotę wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

  9. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia, wielu łask i Bożego błogosławieństw.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2022