XXXI Niedziela Zwykła

  1. Dziękujemy za ofiary w kwocie 1350 zł, złożone do puszek i skarbony misyjnej, które zostały przeznaczone na misje dla Braci Kapucynów pracujących w Afryce.

  2. Ostatnie dni października – miesiąca modlitwy różańcowej w intencji naszego miasta. Zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwie różańcowym w dzień powszedni o 17.30, a w niedzielę o 18.30. Osoby, które nie mogą przybyć do świątyni, zachęcamy do odmawiania różańca w domu.

  3. Zapraszamy w dzień powszedni na codzienną adoracje Najświętszego Sakramentu o godz. 6.00 - 7.00 i 17.30 - 18.00.

  4. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych, na ławkach i na stolikach z tyłu kościoła są wyłożone kartki na wypominki za zmarłych. Wypominki tak, jak w ubiegłych latach składamy w zakrystii. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion swoich zmarłych.

  5. 1 listopada przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego.

  6. W uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami i ofiarować go za zmarłych. Należy nawiedzić kościół lub kaplicę publiczną i odmówić tam modlitwy: Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.

  7. W dniach od 1 do 8 listopada można zyskiwać odpusty za zmarłych. Należy nawiedzić cmentarz i odmówić tam Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę za zmarłych i modlitwę w intencjach Ojca Świętego.

  8. W tym tygodniu Krąg Biblijny odbędzie się w środę i w czwartek o godz. 19.00. Wejście przez bramę od strony kościoła.

  9. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.

  10. W pierwszą sobotę – zapraszamy wszystkich, a szczególnie Żywy Różaniec i Wspólnotę Eucharystyczną na Mszę św. na godz. 8.00 i na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

  11. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:
   - 01.11.2022 – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH;
   - 02.11.2022 – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH;
   - 03.11.2022 – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH ZMARŁYCH ZAKONU SERAFICKIEGO;
   - 04.11.2022 – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOROMEUSZA, BISKUPA.

  12. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia, wielu łask i Bożego błogosławieństw.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2023