IV Niedziela Adwentu

  1. Zapraszamy wszystkich na RORATY od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 rano. W każdą sobotę po roratach zapraszamy na wspólne śniadanie: ciepłą herbatę i coś słodkiego.

  2. Zapraszamy w dzień powszedni na codzienną adoracje Najświętszego Sakramentu o godz. 6.00 - 7.00 i 17.30 - 18.00.

  3. W tym tygodniu nie odbędzie się Krąg Biblijny.

  4. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne Caritas oraz opłatki na stół wigilijny. Ofiary z tej akcji są przeznaczone na dzieło pomocy dzieciom z ubogich rodzin.

  5. 23 grudnia, w piątek, przypada comiesięczne spotkanie modlitewne za wstawiennictwem św. o. Pio. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, prosząc o uzdrowienie za przyczyną Świętego Stygmatyka. Rozpoczniemy adorację Jezusa od godziny 15.00. O godz. 17.00 – nabożeństwo wraz z odczytaniem intencji do świętego Stygmatyka. O godz. 18.00 - Msza Święta i błogosławieństwo relikwiami św. Ojca Pio.

  6. W Piątek po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio.

  7. W sobotę, 24 grudnia obchodzimy wigilię Świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia nie ma mszy wieczornej. Zasiądziemy do wigilijnego stołu w naszych domach. Zachęcamy do odczytania fragmentu o narodzeniu Pańskim z Ewangelii św. Łukasza, do wspólnej modlitwy i przełamania się opłatkiem. Starajmy się też zachować zwyczaj postnej wigilii i wieczerzy.

  8. W wigilię Bożego Narodzenia odprawimy Msze świętą, zwaną pasterską o godz. 24.00.

  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary na utrzymanie klasztoru i kościoła. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.

  10. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, a solenizantom tego tygodnia, wielu łask i Bożego błogosławieństw.

powered by jPALIO CMS™
©1999 - 2023